Dla firm i instytucji


Brak ciągłości w funkcjonowaniu firmy? To koszmar każdego przedsiębiorcy... W przypadku zmiany lokalizacji firmy, problem ten często staje się wręcz nieunikniony. Dlatego też tak ważny jest odpowiedni wybór – komu zlecisz tę przeprowadzkę.

Proponowane przez nas kompleksowe przeprowadzki firm oraz instytucji mają na celu zminimalizowanie potencjalnych wydatków oraz strat. Lata doświadczenia, profesjonalna kadra, wysokospecjalistyczny sprzęt (również dla przedmiotów niestandardowych oraz wielkogabarytowych) – te czynniki pozwalają nam zagwarantować Państwu szybkie i sprawne przeprowadzki.


W przypadku przeprowadzek firm nie ma miejsca na przypadkowe działania. Duży nacisk kładziemy na odpowiednią organizację naszych prac. W końcu każda chwila działań firmy transportowej to dla przedsiębiorcy przerwanie ciągłości funkcjonowania jego przedsiębiorstwa. Dlatego też, dbając o dobro Klienta, jesteśmy rzetelni, działamy zgodnie z planem, realizując w terminie powierzone nam zadania.

Podejmujemy się zarówno standardowych przeprowadzek biur i firm, jak również wykonujemy najbardziej nietypowe oraz niebanalne zlecenia. Pozwalają nam na to specjalistyczne narzędzia oraz urządzenia, dzięki którym możemy zaproponować Państwu transport kas pancernych, sejfów czy fortepianów.

Zadzwoń i przekonaj się sam!

Tomi-tel - oddziały śląskie

Tomi-tel - oddział Katowice Płochy
tel.: 793 180 870
e-mail: tomitel@vp.pl

ul. Józefa Płochy 5/11
40-758 Katowice
woj. śląskie
Polska

Tomi-tel - oddział Katowice Gallusa
tel.: 793 180 870
e-mail: tomitel@vp.pl

ul. J. Gallusa 24d/35
40-594 Katowice
woj. śląskie
Polska

Tomi-tel - oddział mazowiecki

Tomi-tel - oddział Ząbki
tel.: 793 180 870
e-mail: tomitel@vp.pl

ul. Gajowa 8a/15
05-091 Ząbki koło Warszawy
woj. mazowieckie
Polska

COPYRIGHT TOMI-TEL 2017
PROJEKT I WYKONANIE: AD-VISIONS